Jak se naučit rozborku, sborku bez reálné zbraně?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rozborka-sborka-vite-o-co-jde

Postup při získání zbrojního průkazu předpokládá zvládnutí teoretického testu, umět bezpečnou manipulaci se zbraní, rozebrání a složení zbraně. Znamená to platit za absolvování přípravného kursu na střelnici? Jinak se učím rozebírat a opravit porouchaný rozhlasový přijímač doma v klidu a jinak něco v rychlosti někde montovat. Jak to vidíte vy?

Nejlepší odpověď
quentos

taky mě jiné řešení nenapadá :{/> a instruktor v Praze si řekne klidně 600.- na hodinu, ani jinde to o moc lepší nebude.

Další odpovědi
anonym

Já bych to řešil tak, že bych požádal o amatérskou instruktáž někoho z kamarádů, co mají už zbrojní průkaz nebo zbraň.
Naštěstí mám kamarády skoro na všechno a na co nemám, dokážu si najít.
Teď si vzpomínám, že z jednoho voj. cvičení znám dokonce sběratele zbraní, to je takovej fanatik, že zná o zbraních snad úplně všechno, včetně historie.