zklamana

jak se naučit překonavat problemy v partnerství at je jakíkoliv

Hlasujte v anketě

Odpovědi
panenka

Ano

Musíte o svých problémech o tom co vás trápí s partnerem mluvit jedině tak překonáte problémy které máte

hanulka11

Ano

Tolerance, porozumnění a vše si vyříkat

Jahoda

Ano

Komunikace s druhým je v partnerství / manželství velmi důležitá. Je třeba nevzdávat to hned při první hádce / prvním nedorozuměním.

anonym

Ano

jak už uvedli ostatní je třeba o nich mluvit,i když jak je známo muži o problémech mluví neradi,a většinou se takovému tématu vyhýbají,proto je někdy nezbytné jít na něj fikaně

Aším

Ano

quentos

copak se na otázku typu „jak“ dá odpovědět ano/ne?! Tahle „anketa“ je chybná od základu