Pavel14

Jak se naučit plavat prsa?

Je mi 15,umím kraul,znak ale do bazénu chodím málokdy a když už tak na tobogán,ale neumím plavat prsa.Můžu se to nějak sám naučit?

Nejlepší odpověď
Drap

Zkoušet a zkoušet. Pokud plaveš kraul a znak, tak to půjde celkem snadno.

Další odpovědi
jpau

Kontaktní osoba v této věci je vážený pan Michal Kolesa, jistě poskytne cenné rady, tipy a praktické návody, jak se tento (nebo jakýkoli jiný) plavecký styl naučit.

Alesh

Dyť jsou skoro nejjednodušší, ne-li nejjednodušší. Studuj, chlapče, viz odkaz. Česká verze není tak dobrá.

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Bre­aststroke

zeeue

To je fakt zvláštní – umět kraul a neumět prsa. Kraul je podle mě (i podle Wikipedie – https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Prsa_(plav%C3%A1n%C3%­AD) ) náročnější plavecký styl. Každopádně… se mohlo stát i to, že jsi :) při výuce zrovna na prsa onemocněl a už tě to nikdo nedoučil, když viděl, že umíš kraul ;) Určitě se to můžeš naučit sám – když jsi dost zdatný plavec na kraul – prsa už budou vážně hračka :) zkoušej třeba tempa s jednou nohou ve stoje na dně a pak …ji jen zvedni a „zapoj“ :D pokud bys přece jen našel asistenta – zkoušej tempa všemi čtyřmi končetinami, asistent by tě jen „jistil ze spodu“ (svými dlaněmi na tvém trupu ;) )… good luck :)