jak se naucit pantomimum?

pantomimum je divadelni hra ktera bavi lidi a mimove nemluvi

Nejlepší odpověď
led

stačí si pozreť nemé filmy zo začiatku 20.st. To všetko bola pantomíma. V súčasnusť sa používa biela maska na zvýraznenie mimiky tváre – /nie je podmienkou/- zladený pohyb rúk a nôh. Dôležitá je myšlienka, ostatné príde samé. Pantomíma nie je len bavenie ludí. Veď i v bežnom živote ju používame: krčenie ramien, dvihnuté obočie, ukazovanie…
viď Milan Sládek

Další odpovědi
COVERENDER

Byt tebou tak zkusim skouknout neco co předvedl Boris Hybner a nebo Bolek Polívka a neco od nich odkoukal. Ale z vlastní zkušenosti vim ze byt v vtipný a mit smysl pro humor se clovek nijak moc nenaučí, tak se musis narodit. Hodne stesti.