Avatar uživatele
lukas.lukas

Jak se naučit mluvenou angličtinu ?

Angličtina mi jde úplně perfektně, ale neumím mluvenou angličtinu, pište jakékoliv rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, P.T. před 4673 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
P.T.

Já se koukal(koukám) na filmy v originál znění (s titulkama) a pak si mluvu procvičoval při hraní s amíkama a anglánama po netu na Xboxu :) Takže každopádně poslech a konverzace jsou klíčové. Bez toho to nepůjde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Choď na kurzy konverzace nebo s partnerkou se bavte anglicky nebo si zaplať rodilého mluvčího,který s tebou bude mluvit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Nejrychleji mluvit se naučíte v zemi,kde se mluví anglicky.Má kamarádka ze školy jezdila každoročně na 3 měsíce k moři a tam se opravdu naučila rychleji mluvit anglicky,než se tomu snažila za celý školní rok tady:-)Jinak jak psal P.T.je výborný nápad,doporučují ho i odborníci 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrslav

já používámdvojjazyčný knížky s CD -
na jedný stránce máš text česky vedle anglicky (když něco nevíš tak nemusíš dlouze hledat ve slovníku) a k tomu mluvenej text na CD od rodilýho mluvčího… myslím že je to perfektní volba na domácí učení- hodně zdaru 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Vycestuj nejlepší učitel je deně mluvit,angličtina je dost složitá.mám s tím skušenost.žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek