lukas.lukas

Jak se naučit mluvenou angličtinu ?

Angličtina mi jde úplně perfektně, ale neumím mluvenou angličtinu, pište jakékoliv rady.

Nejlepší odpověď
P.T.

Já se koukal(koukám) na filmy v originál znění (s titulkama) a pak si mluvu procvičoval při hraní s amíkama a anglánama po netu na Xboxu :) Takže každopádně poslech a konverzace jsou klíčové. Bez toho to nepůjde.

Další odpovědi
hanny 2

Choď na kurzy konverzace nebo s partnerkou se bavte anglicky nebo si zaplať rodilého mluvčího,který s tebou bude mluvit.

Andělé

Nejrychleji mluvit se naučíte v zemi,kde se mluví anglicky.Má kamarádka ze školy jezdila každoročně na 3 měsíce k moři a tam se opravdu naučila rychleji mluvit anglicky,než se tomu snažila za celý školní rok tady:-)Jinak jak psal P.T.je výborný nápad,doporučují ho i odborníci 🙂

petrslav

já používámdvojjazyčný knížky s CD -
na jedný stránce máš text česky vedle anglicky (když něco nevíš tak nemusíš dlouze hledat ve slovníku) a k tomu mluvenej text na CD od rodilýho mluvčího… myslím že je to perfektní volba na domácí učení- hodně zdaru 🙂

žolik

Vycestuj nejlepší učitel je deně mluvit,angličtina je dost složitá.mám s tím skušenost.žolík