postcd

Jak se naučit mít osobní zájem o druhé lidi?

přijde mi, že kdybych to měl, tak bych mnohe lépe komunikoval a byl šťastnější
Asi se to naučím tak, že budu na to myslet a trénovat, ale myšlení bolí, máte ještě nějaké nápady?

Nejlepší odpověď
led

Nemyslieť, netrápiť svoju úbohú hlavičku, ale prejaviť prirodzený záujem…
Raz výjde na povrch, netreba mu v tom brániť.

Další odpovědi
Kelt

Obvykle máme strach někoho oslovit, nevíme, jak začít rozhovor, bojíme se lidí, protože si uvědomujeme vlastní nedostatky a myslíme si, že ostatní jsou dokonalí. Ale všichní jsme lidé. Máme společné zájmy o kterých můžeme mluvit. Ono je to někdy těžké, protože každý začátek je těžký, ale když uděláš v tomto denně malý krůček , tak za chvíli to budeš dělat automaticky. Když chceš, dokážeš všechno. Není důležité jak to chceš dělat, ale proč to chceš dělat.

bububabu

To se musí cítit ne naučit a když jo, tak to lidé většinou poznají protože to nebude upřímné. Ani stejně tak se lásce nedá naučit.