Monča.R.E.T.

Jak se naučit jezdit na skejtu?

Doplňuji:
děkuju děkuju za rady já to vzládla;)))

Nejlepší odpověď
anonym

Také jsem jezdívala na skateboardu, ale bez nějakých triků. Tak nechť se Vám daří.
Doplňuji:
http://www.cas­kate.cz/

Zdroj: http://sqeli.blog­.cz/1008/chces-se-naucit-jezdit-na-skateboardu-tady-jsu-zacatky

Další odpovědi
salsa verde

nejdřív musíš zhubnout o těch 60 kg co jsi nedávno přibrala.

Michal Kole

Pošli zprávu 773038948, ta tě to vysvětlí.

zde není vhodný engine na diskusi, protože toto není odpověd na 2 odstavce.

Já jako technik vidím spíš fyzikální překážky.

venkovan

Nehubni – to je blbost. nadváha je naopak přednost – budeš mít větší setrvačnost. Jen si nech udělat pořádný prkno aby tě uneslo. Zkusil bych kus kolejnice ze železnice

50centes

stoupni si na něj trochu se odraž až to vychitáš tak cca.za 2 měsíce. Zkus lechký triky př.manual,oli­e,slide atd.
Doplňuji:
mám metr 180 a vážim 95 sem lepší než kámoši protože mám lepší stabilitu tak nehubni!!!

terry

trénovat, trénovat, trénovat, …
A taky shodit těch 60 kg. S takovou nadvéhou se těžko „skejtuje“