Jak se naučit hrát automaty?

Nejlepší odpověď
zzzzz

jsem napsala odpověď do té první, ale někdo ji smazal ☹
Doplňuji:
Největší pravděpodobnost výhry, mají ty na kávu 🙂

Další odpovědi
dalid

najlepsie je ist do firmy, ktora taketo automaty prenajima/predava, tam sa spytat kolko taky automat zarobit a ako funguje, ak vas ani to neodradi tak si kupte jeden domov, viem ze je to drahe ale urcite sa vam to vrati. Najlepsie je este dat manzelke kluce aby si peniaze z automatu vyberala a mate navic doma klid

anonym

Co se chceš na ´mačkání´ čudlíku učit?

marci1

Ve slově „naučit“ chybí na začátku -od. 🙂

MK44

To je jednoduché.
Za prvé – pochopit, že na automatu se dá vyhrát jen, když ho budete sám provozovat a „hrát“ budou jiní.
Za druhé – přesvědčit místní úředníky, že se jim vyplatí povolit Vám automaty provozovat a v lukrativní lokalitě.
Za třetí – o „hráče“ (přispěvatele, poplatníky) se Vám postará lidská blbost (popř. nějaká vrozená hráčská dispozice).
;-(

martin21000

Většinou automaty fungují na nějakém principu, například, že první tři hry vyhrávají. Stačí, když ho odhalíš a máš vyhráno 🙂

anonym

automaty nehraju, hrál jsem pouze ruletu (francouzskou) a tu mi zrušili.

kablik

na automaty nepotřebuješ znalosti, stačí mít hodně peněz…