Mitvuše VANA

Jak se naučit být krásná??

Jak bych se stala krásná bez líčidel a make-upu??? Sem totiž hnusná ☹

Nejlepší odpověď
Drap

Začít se mít ráda a líbit se sama sobě. Tím musíš začít.

Další odpovědi
manon

Půjčila jsem si slova Ljuby Skořepové:
„Jak podle vás vypadá krása v každodenním životě?
Hlavním předpokladem je charisma. Oduševnělost. Nějaké to IQ, samozřejmě. Co se fyzických kvalit týká, aspoň nějaké by měly být také přítomny, ale nesmějí být tím, co vás zaujme nejvíc. Strašně důležitý je obličej, jeho výraz vycházející zevnitř… Schválně si všimněte, že opravdu chytří, přemýšliví kluci si většinou neberou za manželky takové ty modelky. Nedivím se tomu, tyhle dívky totiž do jisté míry všechny splývají. Pro lásku na celý život bývá zajímavější taková, která třeba není vysloveně krásná, ale od ostatních se liší, má svůj vtip, své tajemství. Péče o fyzické tělo k tomu všemu také patří, ale ne ta samoúčelná.“

http://www.nase-rodina.cz/arti­cle.php?clanek=113

Takže (kromě příslušné nepřepísklé péče o upravený zevnějšek) studuj, čti, zajímej se o kulturu a společnost, přemýšlej, buď laskavá a vstřícná, hlídej si slovník – vulgarizmy krásu ničí, nezapomeň se usmívat a nauč se mít ráda život a sama sebe…

led

Čo je to krása?
Otázka, na ktorú sa dodnes nanašla odpoveď.
Krása ženy, menlivá podľa pohľadu mužov, historického vývoja, náboženstva a filozófie…
Pohľad, ktorým sa hodnotí fyzická krása ženy, je ako odraz zrkadla doby, vidí len to videné, ale krása je i to duševno, čo žiari z očí, čo robí človeka človekom. Krásu nevnímame pohľadom, krásu vnímame citom.
Kozmetika len doplňuje a zvýrazňuje nami žiadané a potlačuje nami zatracované. Je to len doplnok, nie hlavný nástroj krásy.

Krása,
to je život okolo nás,
to je život, ktorý žijeme,
to je život, ktorý dávame,
to je život, čo robí ženu krásnou…
jej pohľad, úsmev,
jej čistota myšlienok…
…nie blesky závisti a hnevu

PS.
skúste sa len tak námatkovo pozrieť, koľko pohľadov má strýčko Google na krásu ženy:
https://www.go­ogle.sk/search?q=%C5%BE­ena+a+kr%C3%A­1sa&hl=cs&tbo=d&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=wJ7vUL78O4­nntQbx6IEQ&ved=0CA­YQ_AUoAQ

pusinka50

Vnímáme krásu nám vnucenou skrz modelky, herečky, zpěvačky, vždy perfektně nalíčené a když uvidíš jejich fotku v reálu, tak je nepoznáš a říkáš si, co těm škaredkám pomohlo k jejich kariéře? Každý jsme jiný a mnoho lidí (hlavně žen) má ze sebe mindrák, jak vypadají „ošklivě“. Každej nějak vypadáme a nemá smysl se zaobírat tím, jak dalece jsme hezcí, spousta lidí je vyloženě ošklivých a jsou sebevědomí a dosahují úspěchů. Je to v člověku, nikoliv ve kráse. Znáš herce Milana Šteindlera? Já ošklivějšího člověka ještě neviděla. A vidíš, je to herec a hraje jak o závod… všechno je jen v naší mysli, změň myšlení, mysli si o sobě, jak jsi krásná a zajímavá, s touto myšlenkou jdi do společnosti a uvidíš, jak hned jinak zapůsobíš. .. a samozřejmě by to chtělo číst, hledat aspon na netu zajímavá témata, aby s tebou byla vůbec nějaká řeč, při konverzaci s někým se ti ta témata sama objeví v paměti, když se budou hodit do řeči a ty je předneseš a budeš hned vypadat ještě zajímavěji:)

Natty*

Co si myslíš, že je na tobě ošklivého? Vlasy, nos, pleť, postava,…? Nauč se mít ráda, bude to v tom.

radce

O jaké kráse se bavíš? O té vnější, pomíjivé, nebo o té vnitřní, která spočívá i v kladení smysluplných dotazů?

pizlicka

zacni obocim.vytrhej do prirozeneho obloucku,rozzari se ti oci.vlasy si nebarvy,nech je prirozene a nech si je narust.a pamatuj,v pri­rozenosti je krasa.

radce

Myslím, že Drap to řekl jednoduše, krásně a pravdivě! A vovovo tom to je…

anonym

Mitvuse … :) , vy mate stesti , ze vam alespon líčidla a make-up pomahaji.., to ja mam horsi .. , me nepomuzou ani ty ! :/ -iv-

led

  • iv-

…tam kde líčidla i makeup ani nevnímajú… veď krásu ženy oceňujú aj muži prichádzajúci na poslednú chvíľu do vami toľkokrát spomínaného a vyzdvihovaného altánku (WC) a odchádzajú so slovami „ste anjel…“
:)

anonym

nene led !
o Engelu ani slovo !
reknou jen : Dankeschön.., zaplati ( nekdy ) 50 centu a jdou do nejblizsi restaurace doplnit to,co pred malou chvili ztratili !
:)

  • iv-