MelodyBloom

Jak se natáčí líbací scény?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak?
Kamerou…
😁
Herci se prostě líbají – s nějakým stupněm markýrování.
Jak jinak bys myslel/a???

Další odpovědi
marci1

Herci se musí líbat, nic jiného jim nezbude. Chudáci, když je partner silný kuřák, z pusy se mu line zvláštní odér, nebo dokonce se „líbací“ partneři moc nemusí. 🙂

kubik!

Taktéž předpokládám, že se natáčejí kamerou…
Jak jinak by to dělali? Natočili by s každým zvlášť a pak to dali dohromady? Myslím, že to by byl celkem husarský kousek :)

led

Tak ako aj iné scény, napríklad „brečící scény“. Ak treba vidieť detail bozku, či „zdravotnej sondy hrdla“, kamera spraví detail. Ak netreba detail a stačí len náznak, kamera robí záber „cez hlavu“, tj. jeden je zekrytý druhým…
čo sa týka arómy z úst, herec musí byť disciplinovaný a „na pľac“ nesmie nastúpiť pod vplyvom alkoholu, či iných páchnucích a omamných látok.