Kelt

Jak se nastartovat v tuto dobu?

Po dvou nočních směnách jsem se vzbudil ve 12:30, poobědval, a vařím si kávu. Pořád se cítím, že to ještě nejsem já. Trochu mne bolí hlava a nemohu se na nic soustředit. Procházku ven udělám později. To by mělo být dobré. Ale co do té doby? Asi budu muset počkat do rána. Nebo máte nějaký recept? Děkuji.

Odpovědi
Mc Merkurion

… na pívo je chladno …
… vodka s džusem ujde, ale doporučuju grog, babu a cígo >>> to tě nastartuje tak, že z toho budeš mrtvej …

PepasAvalonu

Dej si malý šlofík – do půl hodiny, to ti dodá energii a budeš čilejší (když ale přetáhneš přes půl hodiny, tak budeš unavenější/os­palejší :D Když už bys chtěl víc, tak si dej tak 2 hoďky odpoledního spánku). Tyto tzv. napy přes den (20 – 30 minut) jsou pro tělo, mysl i energii dobré. Důležité je jen to správně naščasovat – hlavně, za jak dlouho usneš. Do rána čekat nemusíš. Ale po té kávě teď asi neusneš – i když energii díky ní asi nezískáš.
Na hlavu si dej ibalgin.
Projdi se po veknu nebo vyvětrej místnost a nadýchej se čerstvého vzduchu.
Dej si pár kliků, dřepů nebo se trochu jinak rozpohybuj, zaběhej si. to do pár málo minut vždy probere, i když je člověk unavený.
Dej si sprchu, spíš studenější, zkus ledovou. Probere a navíc otuží. ;) Pokud se nechceš sprchovat tak si alespoň umýj obličej studenou vodou, protři oči, opláchni párkrát čelo, zátylek, týl, uši. Popřípadě i spodek zad
Najez se, nějakých čerstvých potravin, například surové zeleniny nebo ovoce (dej si víc, než jeden kus něčeho). Doplň tekutiny, hlavně vodu a podobně (nic sladkého – to ti možná dodá krátkodobou energii a za chvíli budeš ještě unavenější).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.