Jak se napíše v Morseové abecedě tečka?!

Doplňuji:
Vy jste mne snad nepochopili! Já se ptal, jak se píše TEČKA a ne . !

Nejlepší odpověď
Sůwa

Třeba takhle ? .-/…/---/.---//

Další odpovědi
quentos

Ne, nepochopili, protože normální tazatel by dal to slovo do uvozovek, nebo by pro větší srozumitelnost napsal „slovo tečka“. Tazateli tudíž s největší pravděpodobností nešlo ani tak o odpověď, jako spíš o provokaci.
A jinak k „otázce“, slovo „tečka“ je v Morseovce – / . / -.-. / -.-/.-

brillant

.-.-.-. (nebo také .....) tečka
. . – – . . otazník

  • – . . . – vykřičník

Doplňuji:

  • |.|-.-.|-.-|.-||

http://supermar­tas.cz/aplika­ce/online/pre­kladac-morseovky/

beer

Dodnes se používá .-.-.- tedy: tečka čárka tečka čárka tečka čárka ))
Doplňuji:
Na konci celého textu se pak vysílá místo tečky AR: tečka čárka tečka čárka tečka

Dochy

Já se tuším učil „......“ (6 teček). Teď na internetu vidím jak tuto verzi, tak „.-.-.-“
Doplňuji:
Tak to máš napsat tak, abysme to pochopili. Morseovku najdeš na webu a přepis tedy bude:

  • /./-.-./-.-/.-

Spokojen? Česká diakritika se neřeší, pise se cesky.

isteron

Vo vojenskom kodexe sme mali bodku ako .-.-.-

Ale to sme málo používali, lebo sme všetko šifrovali.

anonym

Našel bys na internetu, že takto:
Znak Kód Popis
. .-.-.-. (nebo také .....) tečka

anonym

Je to krátký tón, čárka je dlouhý tón.

anonym

Kdybych se ptal na „.“ tak bych to napsal, to má rozum!

Dochy

Teda nemůžu si pomoct, ale vážně nechápu co tedy chcete. Zvlášť s ohledem na vámi oceněnou odpověď.