Weroniq

jak se nakupuje přímo na centrále Alzy v Holešovicích?

už jsem tam kdysi několikrát byla se podívat, ale buď už bylo objednáno nebo jsme si zboží nechali poslat poštou.. chci si tam v blízké době vyzkoušet mobilní telefon a pokud se mi bude líbit, tak ho pořídit
vím, že jsou tam nějaké platební automaty, ale nevím jak to funguje a jak tam uskutečním objednávku a jak se dozvím, že už se mám přesunout na výdej, kde pokud si pamatuji jsou nějaká přidělená čísla a na páse přijíždí zboží..

Nejlepší odpověď
hanulka11

V centrále Alza.cz v pražských Holešovicích je každý den od 8 do 20 hodin otevřený prostorný Showroom s rozlohou 1000m2. Tyto jedinečné výstavní prostory slouží k prezentaci novinek a představení nejzajímavějších výrobků ze světa počítačů a elektroniky, které si zde můžete sami osahat a vyzkoušet. Jsou Vám zde k dispozici naši odborně vyškolení zaměstnanci i pracovnící vystavujících značek, kteří Vám ochotně a odborně odpoví na všechny Vaše dotazy a poradí, jak postupovat při nákupu

a vše podrobné je v odkazu

Zdroj: http://www.al­za.cz/Publish­.asp?idpm=2132

Další odpovědi
terry

Neboj, u pultu ti vše řeknou.
Většinou jsou normální a milí :).

anonym

Běžně chodím kupovat na přímo. V hale si zvolíš druh, např. porada s obchodníkem (já většinou rovnou dávám platba kartou), vyplivne to lístek, na jehož číslo tě po chvíli monitor nasměruje k číslu přepážky, vyřídíš, zaplatíš, dostaneš fakturu s číslem objednávky.
Přejdeš do vedlejšího výdeje a opět tě tabule pozve k pultu, kde ti zboží vydají a jedeš domů.

MacChill

Tak určitě, je tam obrovský showroom všeho možného a plno specialistů. Bohužel je tam taky hodně zákazníků a když nemáš štěstí tak musíš být aspoň trpělivá.