vivatis2

Jak se na youtube.com mažou kanály které jsem si dal do odběru.

Nejlepší odpověď
barnajka

Já se vždycky přihlásím do účtu, vedle tlačítka „odhlásit“ je nabídka: z té vyberu „ODBĚRY“, Zobrazí se vám seznám kanálů. Vyberte, jterý chcete smazat a klikněte na něj. Měl byste vedle jeho názvu vidět možnost „Upravit odběry“. Klik. Vyjede další nabídka. Tam jen zatrhnete možnost „Zrušit odběr“ a „Aktualizovat“ – a mělo by to být hotovo. Pánové počítačoví experti určitě znají i rychlejší a jednodušší způsob, ale toto je taky cesta 🙂