Avatar uživatele
mosoj

Jak se na těchto stránkách konkrétně omluvit ?

Nebo je preverováno pouze osočování ?
Doplňuji:

  1. Těžko lze poslat omluvu vnitřní poštou obecně lékařům.
  2. Barbakan, kupodivu od lidí tvého typu to nebolí!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, Andělé, Kerberus, anonym, Damiana, briketka10, anonym, anonym před 4235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Nevím sice o co přímo jde, ale omluva jako taková (stejně jako poděkování) by měla mít své čestné místo kdekoli, kdykoli a jakkoli prezentovaná. Když někdo dospěje k tomu, že se chystá korigovat své chování pozitivním směrem, je to vždy pro dobro věci a toho není nikdy dost. Kdo tvou omluvu bude znevažovat, nebo se jí jinak posmívat je sám zabedněnec, ale tím se už zabývat nemusíš.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, Andělé Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dovolím si nesouhlasit s baghirou… já si naopak myslím, že ten kdo neumí přiznat chybu je on ten slabý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Že bys napsal vnitřní poštou omluvnou supliku každému uživateli?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Omluvit sa dá aj otázkou. V otázke možno vysvetliť a omluviť sa
Doplňuji:
Agent Gips na omluvu používal svoj charakteristický spôsob. Skúste pri tom seriáli nielen pozerať ale aj rozmýšľať o postavách.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Já četla tvou omluvu lékařům:) – a už ji tady nevidím. Tak ta forma byla asi neúnosná pro někoho, že zmizela (že to nebyla otázka?) – já vím kde vznikla ta potřeba, ale to bych nechala být, vysvětlil jsi to v diskusi k té otázce, kde ses upsal.
Doplňuji:
Šlo o omluvu kvůli nedopatření v této otázce: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-muzou-nekteri-lekari-tvrdit-ze-clovek-v-komatu-vnima-to-co-mu-nekdo-rika#discussion
Ráno napsal mosoj omluvu jako novou otázku – stihla jsem ji číst – pak zmizela, někým smazána – mám pocit, že zbytečně, nikomu neškodila. Věta pravda nekončila otazníkem :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To se chceš omluvit za "preverováno " ?! Bóže,chybička se vloudila,nu což,žádný učený z nebe nespadl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

„Neomlouvej se. Omluva je projev slabosti.“
(agent Gibbs, seriál NCIS)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nejmenovat,nej­menovat,nebo se příčíš kodexu!

před 4234 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek