FlAsh_7

Jak se na střední škole vyučuje programování?

Odpovědi
Drap

Obdobně jako jiné předměty

Dochy

A hlavně asi RŮZNĚ.

RyuzakiKate

Já mám za sebou gympl a tam to bylo klasicky velmi ubohé, stejně jako na základce. Možná starší učitelé rezignují, protože dnešní generace už stejně všechno zná, ale nějaké základy programování by se vážně hodily. Plus bezpečnost na internetu, šifrování dat, phishing…

Bunney

Já byl s programováním na naší SŠ spokojen, sice kvůli mnoha spolužákům tento předmět nemůže být dostačující pro například budoucí práci, ale dal člověku dostatečný základ a pochopení , pro další studium či samostudium.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.