Jak se na papír dívá přírodovědec,che­mik,fotograf, člověk,spisovatel nebo malíř? Jak se na slovo papír dívá jazykovědec?

Dostali jsme za úkol zjistit jak se na papír dívají různí vědci a lidé.

Odpovědi
hanulka11

přírodovědec…-má vůbec smysl třídit odpad -zvlášť papíry?

chemik........-dřevovina je nejčastější materiál používaný na výrobu papíru.

fotograf …-jaký použiji fotopapír na své fotografie,

člověk…-mrhání papírem je člověku vlastní jako mrhání čímkoli jiným, co kdy kdo vymyslel.

spisovatel…- napíši knihu , ale aby byla vydaná na kvalitním papíře.

malíř ......-pro něj jsou důležité malířské lepenky , papíry, bloky a skicáky
.
jazykovědec…-slovníky, učebnice a další pomůcky by měly mít kvalitní vazbu a rohy pěkně olepené papírem kontrastní barvy.