Avatar uživatele
mandat

Jak se na fotbalovém stadioně pozná, komu fandím?

Kdybych tam třeba šel bez jakéhokoliv označení svého klubu a dělal tam bordel, jak by poznali, čí jsem fanoušek?
Doplňuji:
a když tam jenom dělám bordel nezávisle na tom, komu se daří?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3681 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na fotbalovém (i jiném) stadionu je komukoli, mimo tvého blízkého okolí, komu fandíš (z hlediska tohoto „okolí“ – zkus fandit ´naopak´ – a uvidíš, jak tě ´poženou´).
A z pohledu např. pozdějšího vyšetřování je také každému jedno, komu fandíš – jsi prostě považován za stejně fandícího, jako ti v tvé okolí.
Takže indikátorem je to, kde na stadionu jsi.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Jdi do domácího kotle a až dá hostující soupeř gól, tak se začni strašně radovat a jásat. Pak nám napiš, jaké to bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

dobrá otázka kámo :D si mě rozkopal :D na to ti musím odpovědět :D no musíš nejdřív dělat že hraješ na obě strany aby ti za to ta druhá strana nedala do huby :D ale tak pozná se to vždycky když příjde gol :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano, byl jsem na zápase Drážďany Lipsko. A fandil jsem těm, co dali gól. Chvíli jedněm a pak druhým. Málem mi jeden fanoušek dal přes hubu. To jen tak. Sedni si do sektoru. Nebo hrál Liberec Slávia a já si sednul v Praze mezi Slávisty a zařval gól, když skóroval Liberec. Lidé se podívali, ale nic neudělali. Takže když budeš obklopen jádrem tvrdých Sparťanů a řekneš, a´t žije Baník, určitě tě obejmou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

A jdeš tam fandit, nebo dělat bordel?

V tom druhém případě nechápu proč tam vůbec jdeš a strácíš čas?
Pozvy si kamarády k sobě domu, bordel dělej tam, nezapomeňte posprejovat stěny, rozmlátit nábytek.
A po týdnu si domácnosti prostřídejte.

Nikam nemusíte a ještě ušetříte peníze za lístek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek