mandat

Jak se na fotbalovém stadioně pozná, komu fandím?

Kdybych tam třeba šel bez jakéhokoliv označení svého klubu a dělal tam bordel, jak by poznali, čí jsem fanoušek?
Doplňuji:
a když tam jenom dělám bordel nezávisle na tom, komu se daří?

Odpovědi
anonym

Na fotbalovém (i jiném) stadionu je komukoli, mimo tvého blízkého okolí, komu fandíš (z hlediska tohoto „okolí“ – zkus fandit ´naopak´ – a uvidíš, jak tě ´poženou´).
A z pohledu např. pozdějšího vyšetřování je také každému jedno, komu fandíš – jsi prostě považován za stejně fandícího, jako ti v tvé okolí.
Takže indikátorem je to, kde na stadionu jsi.
😉

Lamalam

Jdi do domácího kotle a až dá hostující soupeř gól, tak se začni strašně radovat a jásat. Pak nám napiš, jaké to bylo.

anonym

dobrá otázka kámo :D si mě rozkopal :D na to ti musím odpovědět :D no musíš nejdřív dělat že hraješ na obě strany aby ti za to ta druhá strana nedala do huby :D ale tak pozná se to vždycky když příjde gol :D

Kelt

Ano, byl jsem na zápase Drážďany Lipsko. A fandil jsem těm, co dali gól. Chvíli jedněm a pak druhým. Málem mi jeden fanoušek dal přes hubu. To jen tak. Sedni si do sektoru. Nebo hrál Liberec Slávia a já si sednul v Praze mezi Slávisty a zařval gól, když skóroval Liberec. Lidé se podívali, ale nic neudělali. Takže když budeš obklopen jádrem tvrdých Sparťanů a řekneš, a´t žije Baník, určitě tě obejmou.

Mirdas

A jdeš tam fandit, nebo dělat bordel?

V tom druhém případě nechápu proč tam vůbec jdeš a strácíš čas?
Pozvy si kamarády k sobě domu, bordel dělej tam, nezapomeňte posprejovat stěny, rozmlátit nábytek.
A po týdnu si domácnosti prostřídejte.

Nikam nemusíte a ještě ušetříte peníze za lístek.