Jak se na člověka dívají na úřadu práce, pokud zjistí, že byl člověk propuštěn, protože nadýchal alkohol do testeru?

Nejlepší odpověď
ivzez

Registrace na ÚP je možná i po okamžitém zrušení pracovního poměru
pro porušení předpisů zvlášť hrubým způsobem. Ovšem takový uchazeč
nebude mít nárok na podporu v nezaměstnanosti.

Nemožnost evidence po dobu šesti měsíců se vztahuje „jen“
k sankčnímu vyřazení z databáze uchazečů o zaměstnání.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nijak, protože to nevědí. Vědí jen, že s dotyčným byl rozvázán pracovní poměr s okamžitým zrušením za hrubé porušení pracovní kázně.
Žadateli na ÚP sdělí, že nemá cenu, aby se u ÚP registroval, jelikož jej do evidence po dobu 6 měsíců nepřijmou.
Mějte se hezky, nashledanou.

Mc Merkurion

… asi ne moc důvěřivě …

orestez

Tester není zákon. Taková zálež je pomalu na soud, ne na testosteralkohol. Jo, mohou se tam dívat na takového pokleslého člověka jak chtějí, ale musí se snažit napodobovat práci. Víme, že úřad práce byl vytvořen až v roce 1990. Že ti lidi, kteří by jinak do normální práce nechodili, nebo by to měli v privátech ale už ne ve valutách, tak jsou sami rádi za takovou hoknu. V teple. Něco provedl, že dýchl? Nadřel se.

mosoj

Nepřijmou ho ani do Podvazkového řádu a je to v pořádku.