Spartaboy

Jak se můžu znovu naučit plakat? Nejde mně to.

Nejlepší odpověď
dubraro

Krájet cibuli.
Dát si pěstí do nosu.
Zamilovat se.
Oženit se.

Další odpovědi
agentpv

stačí se podívat na večerní zprávy, popř. na zasedání parlamentu, vlády …

anonym

Pokud o to tak moc stojíš, vem si půjčku na 4 miliony a kup si za to třeba jen zbytečně předraženou sportovní káru. To tě plakat dřív nebo později zase naučí, zvlášť po té, co ti ji někdo ve společné garáži obejde s korunou.

led

Skúste si vo svojej minulosti nájsť situácie, pre vás smutné, kedy ste naozaj žialili, plakali.
Toto je rada, ktorú dostávajú elévi herectva, aby sa naučili plakať „na povel“, vtedy, keď to na javisku, alebo pred kamerou treba.
Rovnako je to aj s radosťou, veselým smiechom.

orwell

A což takhle podívat se na výplatnici? U mě to zabíralo.

anonym

nebo taky jeden zaručenej způsob, najdi si přítelkyni se kterou si můžeš probírat jen dvě témata módu a drby 🙂 … Budeš brečet jak želva.