Jak se můžu snadno dostat z Prahy do Londýna?

Jak se podle vás můžu dostat nejsnadněji a třeba i nejlevněji z Prahy do Londýna? Máte nějaké zkušenosti? Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
lizinka

Nejjednoduši je cestovat letecky, je to nejrychlejsi a cenove to nevyjde o moc draz jako bus (s vlakem zkusenost nemam, ale nemyslim, ze to bude o moc levnejsi, protoze v Evrope jsou obecne vlaky celkem drahe). Co se tyce leteckých společností, do Londýna jich létá hodně: easyJet, WizzAir, British Airways, ČSA, KLM atd. Pokud zatim cestu nemate naplanovanou, doporucuju sledovat akce na ruznych webech – osobne sleduji http://www.ak­cniletenky.cz a jsem zaregistrovana na http://www.my­airdeals.com, ale existuji i jine servery, kde najdete kvalitni informace.

Zdroj: www.flylowcos­tairlines.org/niz­konakladove-letecke-spolecnosti/levne-letenky-praha+londyn.html

Další odpovědi
Makulka

já bych si zvolila volbu letět letadlem a koupila bych si letenku u ČSA

silonka33

stan jse ciganem neboli romem