Takys

Jak se může stát, že někomu přijde dopis od pojišťovny, u které není, s jiným adresátem, ale jeho adresou?

Situace, že najdu ve schránce dopis, kde je má adresa, ale jiné jméno a příjmení někoho, kdo navíc bydlí na druhém konci města.

Nejlepší odpověď
JK2021

Úplně snadno… prostě někdo udělal chybu v hromadné korespondenci.

Další odpovědi
Drap

Někde se zkrátka stala chyba. Takový dopis by se neměl ani otvírat a ale hned vrátit.

cappuccino

Chybicka se vloudila! To se stane. Ve tvem pripade to jeste takovy prusvih nebyl.
Jedne me kolegyni se podarilo zamenit dopisy. Jeden byl o konci spoluprace s firmnou, druhy naopak o nove spolupraci adresovany konkurencni firme. To pak byl prusvih. Resili to na nejvyssich mistech!!

JK2021

Důležité je, že dopis došel, tam kam měl… zbytek netřeba řešit.