briketka10

Jak se může na trhu objevit tolik nebezpečných výrobků, třeba jako tento, který přímo poškozuje oči ??

http://www.or­dinace.cz/cla­nek/serum-k-prodlouzeni-ras-muze-poskodit-vas-zrak/

Nejlepší odpověď
Deli

Chce to trochu používat selský rozum při nakupování…

Nejde jen o výrobky, co třeba 3D? Projekce i 3D obrázky mohou u některých lidí vyvolávat bolesti hlavy a migrény. A máte varování na lístku do kina? Ne. ☹

Další odpovědi
karel4

hloupí vírobek a nemněli bi to prodávat

hanulka11

Nechápu a ještě za to lidi dají tolik peněz a prodává se to běžně na netu .Neumím si představit, že bych si něco takového aplikovala v okolí oka …jen ti co jim nezáleží na svém zdraví ,mohou takto riskovat.

terry

Kontrolní orgány nestíhají kontrolovat vše, co je potřeba a dodavatelé (výrobci, prodejci, …) nemají zájem. Jde jim o zisk, ne o spokojenost zákazníků.
I když mě se to zdá krátkodobé.
pokud bude zákazník spokojený, předá informaci a doporučení dál a dál a dál.A firma bude mí stálý zdroj příjmů.
V tomto případě se trochu napakovala a časem z toho nic mít nebude a bude hledat další, jiný zdroj příjmů.