Kelt

Jak se může do jednoho souboru namíchat druhý soubor?

Kdybych se s tím osobně nesetkal, tak o tom nebudu psát. Takže mám v telefonu kartu, na které mám navrávky v mp3 formátu. Většinou mluvené slovo – cizí jazyky. Jaké bylo moje překvapení, když je původní ukázka, pak je to třeba třikrát přerušeno hudbou, zcela jinou nahrávkou z jiné karty a pod. Takže stáhnu soubory na kartu, chvíli kartu poslouchám, pak vezmu jinou a najednou zjistím, že určité soubory se zamíchaly. Kde může být příčina? Děkuji.

Odpovědi
Alesh

Tipoval bych na posr… FATku, zkus kartu naformátovat a data na ní znovu nahrát.

Dochy

Dost nepravděpodobný jev, ale zkrátka ani technika není bezchybná. Setkal jsem se s něčím podobným – ale když krachnul disk a já použil SW, kterej se z toho pokusil vytáhnou co se dá. Některé obrázky byly zmršené a v několika málo případech vypadali jako s promíchanými fragmenty…