zvědavýčlově

Jak se může člověk ubránit organizovanému zločinu? Kde lze najít pomoc?

Může se stát, že se začnete nelíbit nějakému stalkerovi, či člověku a ten strhne na Vás další a další, co jim přestanete líbit a vytvoří „organizované“ škůdce proti Vám, začnou Vás okrádat, tvrdit, že jste blázen , začne to drobnými krádežemi, ale krádeží je víc a víc a dostanou se na úroveň mnohatisícových škod, horší je, když si daná osoba najde známosti u Policie, nebo u právníků, jak se nyní může člověk bránit, existuje vůbec něnjaká pomoc proti těmto lidem, když Vás pravidelně budou vykrádat, okrádat, živit se na Vašem jménu a budou tvrdit, že vše, co říkáte je lež a jste blázen? Jak se proti tomuto lze bránit? Existuje proti těmto organizovaným zločinům CR vůbec nějaká pomoc pro jedince, kterému záměrně s cílem mu škodit takto ubližují ( ať už podnikavci míto podnikatelé nebo i jiní škůdci společnosti, s cílem cizopasit na dané osobě?
Doplňuji:
Mowla.. tj přesně to, co o daném člověku bude" blbec" tvrdit, sám by měl vyhledat psychiatra. Až se jednou dostanete do takovéto situace, kdy Vás budou postupně okrádat, až příjdete o majetek v mnoha tisících a lidé okolo, co Vás vykradli řeknou- jdi na psychiatrii blbečku, pak pochopíte, co jste napsal za kravinu, a už nikdy neodpovíte tak, jak jste odpověděl. Můžete namítat: Já se nikdy do takovéto situace nedostanu. Pak jste politik, psychiatr, právník, policat, nebo člověk, velmi velmi agresivní a náruživý pro zlo, co sám lidem takto škodí.. :-/

Nejlepší odpověď
Drap

Možnost je jen jedna. Podat trestní oznámení na PČR

Další odpovědi
anonym

„Organizovaný zločin“ je něco výrazně odlišného od popisovaného ´dění´…
😉
Mimochodem – popisované si nějak ani neumím představit („pravidelně vykrádat“, např.).

  1. nestýkej se s nimi, zamez jim přístup do domu/bytu
  2. vše si dokumentuj (krádeže, pomluvy) a podej trestní oznámení

___
Mám ale pocit, že nejlepší bude vyhledat pomoc psychologa či psychiatra.
Doplňuji:
Nejsem politikem ani nikým z dále ´vyjmenovaných´ (či podobných)…
Ale nějak si neumím představit „pravidelné vykrádání“ (kupříkladu), sorry, ale vaše líčení zní jako líčení osoby postižené stihomamem (přečtěte si je)…
___
Mimochodem – jako první jsem vám uvedl body, jak se bránit – pokud jde o opravdu páchaná příkoří – takže asi ne zcela vím, proč se čílíte.
😉
Hezký den.

bolak

tobě se něco podobného stalo?