Jak se může člověk bránit,když příjde exekutor a nemáte s exekucí nic společného,dlužník zdílí mou domácnost

Mám pak zbytečné výdaje žádat vyjmutí movitých věcí které vlastním

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jedině účtenka na JMÉNO, výpisy z účtu na číslo Vaší platební karty.

Sice můžete podat vylučovací žalobu, ale to stojí litr, sice to lze naúčtovat dlužníkovi, ale tím mu zbytečně jen přitížíte, protože když je v platební neschopnosti nemůže splácet normálně tak exekucí se sice něčho dostáhne, ale existenčně jej zničíte.

Další práci si bude hledat obtížně, když novému zaměstnavateli příjdou papíry o exekuci tak ho vyhodí ve zkušební době,aby s tím zaměstnavatel neměl papírování a zbytečné starosti.

Když je nekdo ve xekuci, tak asi je logicky nervózní ze změny životní situace a to se asi projevuje i na jeho pracovním výkonu a to je další důvod k vytýkacím dopisům a výpovědi.

Často si vezme nějakou půjčku o společností, ktere neprověřují minulost a tím se ještě víc zadluží.

Další odpovědi
arygnoc

těžko, přetěžko.

DDarent

Když ti vemou věci, který vlastníš ty, tak ho dáš k soudu (spolubydlícího co dluží) a on ti bude muset to co ti vzali zaplatit!!!