bolak

Jak se může bránit hráč ve vápně, když blbě šlápne nebo dostane křeč, skácí se na zem a rozhodčí…

…mu vodpíská žlutou kartu, protože si myslí že simuluje, čímžpádem se bude kopat penalta?

Odpovědi
Led_

Ak „akciu“ sníma nejaká kamera, tak pozrieť záznam.
Iná šanca asi niej, pretože rozhodca si myslí a vidí „len pravdu“
 – ľudské oko je tak nedokonalé, že mu vo videní pomáha rozum, ktorý doplní chýbajúce čriepky. Po tomto spojení videnia a myšlienky je človek presvedčený, že vidí pravdu a následne si ju automaticky domýšľa.
Myslím, teda vidím? – Vidím a myslím.

Braník

nejspíš dostane žlutou za simulování a penalta se kopat nebude

bolak

Braník: jasně, penalta nebude, napsal jsem tu větu neobratně, ale jde o to, že pokud útočník ve vápně zakopne anebo dostane křeč, tak prakticky asi nemá jak se z toho vykecat, protože je to sice nehoda, ale rozhodčí už bude předem předpokládat, že si šel pro penaltu a on může přesvědčovat rozhodčího „ale já sem prostě jenom zakop“ ale stejně tím nejspíš nic nezmůže, nebo má nějakou šanci aby rozhodčí pochopil?