Avatar uživatele
anonym

Jak se motivovat k dokončení projektu,který který děláte z vlastní vůle a více méně pro svou zábavu(nikdo to nenakázal)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? misa-radilka před 4607 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Moc nerozumím problému – PROČ máte potřebu motivovat se,když to děláte dobrovolně, a ke všemu se tím bavíte?
To mi,jak se říká,hlava nebere.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gnosis

kazdy splneny ukol vas obohati. nektery na dusi, nektery v penezence.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Motivácia je predsa jasná od začiatku:
„děláte z vlastní vůle a více méně pro svou zábavu“ a hlavne tá krásna vidina dokončenia. Viac na motiváciu ani netreba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misa-radilka

Prostě se k tomu musíte dokopat :)) O motivaci už bylo napsáno spoustu knih… Třeba já jich mám rozepsáno několik, že je dopíšu, vydám, budu slavná… a ne a ne se namotivovat a dokopat se k tomu. Musíme pracovat na pevné vůli a na víře, že si dokážeme splnit své sny. Nevím čeho se týká váš projekt, ale přeji dostatek motivace a hlavně pevnou vůli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Když už jsem to rozjela a vrazila do toho tolik energie a času, tak to dotáhnu do konce, ať to nepřijde nazmar.

Pokud je to „dobrá“ věc, která někomu pomůže nebo třeba někoho potěší, tak to taky může být hodně dobrá motivace – aspoň pro někoho.

Taky jde o to, co je to za projekt – některý může časem být dobrý třeba pro kariéru – i volnočasová aktivita může prokázat třeba schopnost organizovat nebo tvořit…

Ale dobře to znám – taky mívám problém dotáhnout věci do konce… hlavně ty, do kterých mě nic nebo nikdo další nenutí. Mám teď rozdělané vlastně dva, do jednoho se už asi nedokopu (málo času a vyplýtvání potřebné „psací“ energie jinde), druhý dotáhnout chci a snad to zvládnu (za prvé je to veřejné a udělala bych ze sebe veřejně idiota, kdybych to nechala vyšumět; za druhé to považuju za hodně správné).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek