Sasadydzej

Jak se mohu stát soukromým detektivem?

Chtěla bych vědět, co já jako studentka veřejnosprávní činnosti mohu udělat pro to, abych měla šanci se stát soukromým detektivem.Tato činnost mě velice zajímá, byla bych ráda, za každou odpověď 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel se detektivem nestaneš, jelikož se nás ptáš a neumíš si to vypátrat sama.
Ne teď vážně: soukromý detektiv je vlastně podnikání na základě živnostenského zákona. Takže abys mohla být to soukromé očko, musíš mít živnostenský list-nejspíš koncesní listinu, ale více ti poradí na živnostenském ú­řadě.

Další odpovědi
anonym

Máte představu, jak by to v reálu chutnalo?
Je to všechno možné,ale bezpečně to není Sherlock Holmes,nebo Phil Marlowe.
Dívat se pod kameny – nic moc.

Sasadydzej

Bohužel se detektivem nestaneš, jelikož se nás ptáš a neumíš si to vypátrat sama.
Ne teď vážně: soukromý detektiv je vlastně podnikání na základě živnostenského zákona. Takže abys mohla být to soukromé očko, musíš mít živnostenský list-nejspíš koncesní listinu, ale více ti poradí na živnostenském ú­řadě.

Jak můžete vědět, že jsem nehledala? O tomhle moc na netu není. Tento server se jmenuje odpovědi.cz, pokud vím, aby mohla vzniknout odpověd, musí padnout otázka…není snad tento server právě o otázkách a odpovědích, není právě o tomhle? ;))
Ano, máte pravdu, je to koncesovaná živnost.
Díky za odpověd…

A než se něco tvrdí, mělo by se to na něčem podložit…