caukinka

Jak se mohu stát finančím poradcem? Co je nutné pro to udělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Rozumět financím :)
A složit zkoušky pořádané ČNB.

Další odpovědi
pusinka50

Spousta kurzů, sledování přednášek o české ekonomice, paragrafů a zákonů, sledování všech bankovních produktů všech bankovních ústavů a jejich úroků, sledování každodenního dění v parlamentu a jím chystaných změn, sledování burzy a akcií finančně zajímavých společností, všechny druhy spoření a pojištění u všech bank a způsob jejich úročení...... je toho mnoho. A myslím, že jsi propásla dobu, chudší lidi už nemají peníze na investování a ti bohatí už finančního poradce mají. Takže na tom rozhodně nezbohatneš.