dj.pino

Je vůbec možné se proti tomuto výroku nějak bránit?

Čelověk co pracuje na sociálně správním úřade mne označil veřejně za cikánský průjem.Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, pokud to můžeš dokázat ta podat trestní oznámení.

Další odpovědi
Kryšpín

To není urážka to je konstatování, pokud máte svědka, nahrávku a.p., možno se bránit, zajít do advokátní poradny vysolit několik tisícovek za poradu a sepsání žaloby, zaplatit soudní poplatek, dostavit se k soudu, neb za úplatu požádat právníka o zastoupení a počkat jak se to vyvine

Mc Merkurion

… osobně si myslim, že za ty kecy, co tam máš ty, tak bys měl raději držet hubu …

dj.pino

Jojojo, tohle je přesně ten učebnicový příklad, kdy by měl člověk zůstat nad věcí!! Já si osobně teda nic nemyslím, ale za to jsem 100% přesvědčený o tom, že jsi strašně moc hloupý. Zamysli se nad sebou a netahej sem tvoje zamindrákované a primitivní názory.

Mc Merkurion

… že vždycky nejvíc kecaj ti, co by se měli sami stydět a bejt koutě …

dj.pino

Marcsella Číčanová Kostopičus a jeho cikánský průjem, já se bavim
https://www.fa­cebook.com/chyt­tebabise/posts/144667860­8723786?commen­t_id=1447433131981667&re­ply_comment_id=1448130­065245307¬if_t=sha­re_reply¬if_id=14970­89220999938

dj.pino

Jako důkaz mám pouze https://www.fa­cebook.com/chyt­tebabise/posts/144667860­8723786?commen­t_id=1447433131981667&re­ply_comment_id=1448130­065245307¬if_t=sha­re_reply¬if_id=14970­89220999938

ivzez

Já bych to neřešila trestním oznámením, to je na moc dlouho. Co kdybyste odkaz spolu se screenshotem celého příspěvku + diskuze poslal jejímu nadřízenému? Toho by to mohlo zajímat obzvláště v případě, že svou reakci napsala v pracovní době…

dj.pino

Souhlasím s Vaší odpovědí doslova a do písmene a již jsem učinil prvotní kroky k tomu, aby se spíše touto záležitostí zabýval zaměstnavatel, nebo možná stále ještě škola na které stále studuje.Mnohokrát Vám děkuji, že jste reagovala na můj dotaz.

dj.pino

Kazatel, domnívám se spíše, že jste otázce ani porozumět nechtěl, ale i v tomto případě zůstávám nad věcí a oznamuji Vám, že na sociálním úřadě jsem za celý svůj život nikdy nebyl a také jsem nikdy v životě nikdy nežádal úřady o příspěvek v jakékolv podobě.Pracovat jsem začal už ve svých 14 letech jako brigádník, poté jsem se vyučil kuchařem a po škole jsem opět začal pracovat a pracuji do dnes.Přispívám pravidelně každý měsíc na různé nadace a v životě mě naplňují takové věci jako pomáhat těm co jsou na tom ještě hůře než já sám.Zamyslete se na co reagujete ať se zbytečně nezesměšňujete.