katerinarych

jak se mohu proti tomu bránit?

dostala jsem pokutu protože jsem si koupila špatný lístek který neplatí přímo v Praze přeci jenom lístek jsem měla mohu se nějak proti tomu bránitt?
Doplňuji:
no jasné ale ten lístek jsem si koupila v Praze a tam jsem ho taky použila

Nejlepší odpověď
terry

Těžko.
Na lístku, nebo tam, kde se prodává přece bylo napsáno, kde platí.
Neznalost neomlouvá.
To je podobné, jako kdybych si koupila lístek na tramvaj v Brně a chtěla jet v Liberci.
Doplňuji:
Ale Praha je velká a proto má víc tarifních pásem. Jsou označeny na mapách a také je to na lístcích napsáno.
Více tarifních pásem mají skoro všechna větší města.