FlAsh_7

Jak se mohu dostat do Milion+?

Jak se mohu dostat do Milion+? https://milion­plus.cz/

Odpovědi
Drap

Objednáš si na netu

nyjono

Co myslíš tím dostat se tam?
Chceš tam něco prodávat nebo nakoupit?

JamesCZ

Myslíš jako dostat se do týmu Milion+, že jo :D
Hele, jak vím kamarádů. Oni si nevybírají, že se přihlásíš nebo tak. Je to jejich crew. Jsou to pravděpodobně Kubovi kamarádi, co taky rapujou a jde jim to. A jestli se tam chceš dostat. Pravděpodobně musíš být kamarád Kuby a nebo být sakra dobrý rapper na čísla.

marci1

Obrať se na Yzomandiase-Jakuba Vlčka. 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Yzomandias

Altair-AC

JamesCZ: Prej jde jim to :DDD Rap jako takový jim nejde, ale i tak bohužel dokáže uchvátit tisíce DĚTÍ.

FIAsh7: Prej jak se tam dostat :DDDD
To si snad děláš prdel, ne ? :D Kdyby byli otevření, tak by brali každýho, jelikož oni sami rapovat neumí.

Až budete starší, tak pochopíte, že je lepší poslouchat věci s nějakou technikou a ne jen prostým řvaním a o něčem než o ničem.