nefertiti198

Jak se mohu bránit v práci před nařknutím z donášení?

Nejlepší odpověď
redy

Nedonášej, nevynášej – to se nedělá.

Nikdo nemá páru. kde je pravda, máš čistý svědomí – vysvětluj, jiný řešení není.

Další odpovědi
Drap

Bránit se nemá smysl, Máš však možnost změnit zaměstnání. Jakákoli obrana bude kontraproduktivní.

still

Bojuj. Mě někdo křivě obvinit z donášení, tak ho sesekám do latě :D

Dochy

Jednou jasně a zřetelně všem zainteresovaným vysvětlit svůj postoj (ústně). Víc podle mně nemá smysl a je kontraproduktivní.

dubraro

Proti nařknutí (pomluvě) se nelze bránit. Obecně je těžké až nemožné dokazovat, že se něco nestalo.

nyjono

Špatně.
Změň práci.

ivzez

Těžko. [Nelze prokázat, co neexistuje.]
Snad byste se mohla pokusit trvat na tom, aby ten,
kdo Vás nařknul, svá tvrzení doložil.

[Ani on nebude mít co doložit.
Ale pokud něco tvrdí, musí dokazovat on.]