Mr. Marek

Jak se mohou novináři dostat do soukromého diáře poslance?

Dobrá, investigativní novinařina je investigativní novinařina, ale tohle mi stále vrtá hlavou. Jak se novináři Seznam zpráv dostali do Faltýnkova diáře? Nebo je ta otázka irelevantní a má se řešit jen meritum věci?

Nejlepší odpověď
Emefej

Pravděpodobně mu ho ukradl a pak prodal jeho drogově závislý syn. Sám F. o tom včera, či předevčírem, mluvil.

Další odpovědi
elkon

Tady jsou nějaké detaily.https://www­.blesk.cz/cla­nek/volby-volby-do-snemovny/674613/fal­tynek-o-uniklem-diari-pomsta-expartnerky-a-kvuli-sr-ckam-zvazuje-konec.html

Pepa25

Velmi pravděpodobně nelegálně. Jednou jsem se dostal trochu blíž k jedné kauze J. Kroupy a spol. a bylo to zoufalé – tehdy dokonce dodatečně upravili příslušnou bombastickou zprávu o jedné „kauze“, ale pořád byli přesvědčeni, že neudělali žádnou chybu. Problém těchto „investigativních novinářů“ je, že sólokapr se podaří jednou za 10 let, v mezidobí žijí z tipů, které dostanou v rámci politického a mocenského boje …

autacek

A tak je to vždy, místo aby se dúsledně řešilo a vyřešilo co se našlo, řeší se, jak se mohlo stát, že se to vůbec našlo.

rudek321

On ten Zeman má vlastně o těch novinářích pravdu, že to jsou „presstitutky“ a hyeny. Jenom si představte co by stejní novináři psali, kdyby se např. Rusko podobným způsobem dostalo k diáři Navalného :)

dudu

Chercher des femmes derrière tout.
Zdá se, že můj předpoklad je správný:
“Jsem přesvědčen o tom, že to musel být můj blízký člověk, se kterým jsem žil ve společné domácnosti poměrně dlouho. A já jsem to nikomu nedal. Každý rok ten diář skartuju, takže si je někdo musel fotit v průběhu těch několika let, a to jak ty stránky toho diáře, tak ty poznámky, které tam jsou,” uvedl Faltýnek pro deník Blesk. Na přímý dotaz redaktora nevyloučil, že mu zápisky zcizila jeho bývalá partnerka Lenka Linhartová.
Zdroj: https://www.mix24­.cz/faltynek-prozradil-pikantni-okolnosti-ztraty-diare-pripustil-ze-v-politice-skonci/?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=hpfe­ed.sznhp.box&dop_req­_id=FfFgfTCrBeq-202104091202&­dop_id=11186278

Nassin

Aby investigativní novinář nedopadl jako Ján Kuciak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

autacek: Myslím, že se obsah řeší všude. Naopak způsob nikoliv. Zase by vše mělo mít svá pravidla.