Slezsky fc

Jak se menuje program na vypalovaní(a kopírovaní) dvd a cd?

Nejlepší odpověď
Bobule

Tak asi neznámější je Nero, ale je jich na trhu strašně moc.
viz odkaz :

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=vy­palov%E1n%ED+&­search.x=0&se­arch.y=0

Další odpovědi
Maussy

Jak psala Bobule, podivej se na slunečnice.cz a tam si stáhni nějaký freeware.

quentos

pokud už se rozhodnete stáhnout si Nero, jeho nejlepší verzí je Nero BurnLite.

mosoj

Záleží jaký máte operační systém.
Ve win 7 toho co je free moc nešlape, zejména ne NERO. Navíc nové Nero je neskutečně velký balík programů zatěžující systém.
Osobně mám na win 7 nainstalován Ashampo Burning Studio 6.

RomanP

Třeba Ashampoo ten je gratis a umí toho hodně
Jak psal Mosoj mám to samé a u Ashampoo zatím spokojenost nejvyšší. U Nera mě skončila licence ten toho sice umí mnohem víc než jen vypalovaní ale taky je patřičně finančně ohodnocen