Pppphc

Jak se mění tvůj stín, když se večer blížíš k rozsvícené pouliční svítilně, když ji míjíš a když se od ní vzdaluješ?

Původní

jak se mění tvůj sín když se večer blížíš k rozsvícené pouliční svítilně , když ji míjíš a když se od ní vzdaluješ ?

Nejlepší odpověď
annas

Zde úkoly nevypracováváme.

1. Otázku jste převzal ze stránky http://www.zson­drejov.cz/Vyu­ka/F-7H/Optika_02.pdf

Jak se mění tvůj stín, když se večer blížíš krozsvícené
lampě, když ji míjíš a když se od ní vzdaluješ?

Ukol z učiva pro 7. třídu., jak je uvedené vedle nadpisu

„Zdroje světla, šíření světla, optické prostředí“

2. Vložil jste otázku do kategorie JAZYKY, pokud chcete přeložit, tak navrhněte překlad sám. Někdo zkontroluje.

Pokud nevíte, určitě vám pomůže učebnice, případně Google, když se projdete odkazy, které se týkají učiva.

https://www.go­ogle.cz/search?q=Zdro­je+sv%C4%9Btla%2C+%C5%A1­%C3%AD%C5%99en%C3%AD+sv%­C4%9Btla%2C++op­tick%C3%A9+pros­t%C5%99ed%C3%AD&i­e=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&e­i=4sJHWciPKYq­BX531t8gI

Další odpovědi
led

Z otázky: „Jak se mění tvůj sín, když se večer blížíš k rozsvícené pouliční svítilně, když ji míjíš a když se od ní vzdaluješ?“

Syn ostáva rovnaký, len „můj stín“ sa mení v závislosti od smeru k zdroju svetla.