Justin1

Jak se mění orientace displeje mobilního zařízení v beztížném stavu?

Občas si otáčím telefon na šířku a napadla mě otázka, jak to dělají astronauti v Mezinárodní kosmické stanici, když potřebují změnit orientaci displeje telefonu nebo tabletu.

Odpovědi
Dochy

U telefonu si můžeš obvykle zvolit zda chceš mít orientaci napevno nebo automaticky. Vzhledem k tomu, že automatika jim asi fungovat nebude, nezbývá než volit ruční nastavení.

Kepler

Dělají to stejně, přesto mají všechno vzhůru nohama. Beze změny zůstává jen sexuální orientace (doufám).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.