Blblblblb

Jak se mažou otázky na této stránce?

chtěla bych si vymazat jednu otázku odhledně hubnutí, a nevím jestli to vůbec jde.
Děkuji předem za odpovědi .)

Nejlepší odpověď
www

Klikni na Nahlásit, vyber důvod a potvrď. Admini ji časem odstraní.
Zlatí a stříbrní uživatelé to ale zvládnou rychleji (viz pravidla), můžeš některého proto požádat.
Doplňuji:
Badisko:
Napsal jsi „..asi admini..“, já to uvedl přesněji, včetně postupu.
O co jde ? 😁

Další odpovědi
badisko

nejde .....musel by ji smazat asi admin nebo by jsi mohla porosit nekoho ze zlatejch ci stribrnejch ..
Doplňuji:
www jako bych to nerikal…

venkovan

Za svoje otázky se nestyď a nemaž je. Myslím, že tvoje otázky nejsou špatné – tak proč je mazat.