maka

Jak se máte?

popsani dušky :)

Nejlepší odpověď
anonym

Za chvili ke me prijde kamaradka a ja tu mam 4 l. burcaku. 🙂 -iv-

Další odpovědi
led

Ďakujem za opýtanie.
Záviďte mi, prosím. Vždy sa mám dobre…
Heslo: keep smiling – vždy s úsmevom

roxy52

Já blbě-vypnu PC a jdu do práce :((

tom004

Dík za optání.Právě porcuji kapra,zítra budou řízečky.Lépe řečeno,právě jsem skončil. 🙂

terry

Skvěle, ale co to má společného s vědou a jazyky, netuším.

lexx

ááále, za nic to nestojí. když si poslechnu TV zprávy, všechny pohromy a katastrofy tak šahám po revolveru. je to takový dálkový ovládač (vypínač) jenomže na jedno použití.

Drap

Jde to

skorpik2

Přežívám xD

led

Diskusná otázka patrí do zábavy