Jde to, taková pracovní sobota, byly už i lepší…tak pěkný víkend všem.
|
3Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, AVATAR666, anonym
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
jde to, dík; je zvláštní, že vám Češi odpoví nesprávně – tj. podle svého „aktuálního“ stavu, zatímco ve skutečnosti je to myšleno jako forma pozdravu. Anglicky mluvící země odpovídá zásadně „Fine, thanks“ i kdyby nevím co; vzpomínám si na karikaturu v učebnici, kdy tázaný odpověděl „fine, thanks“, ač byl od hlavy až k patě v obvazech a o berlích ;{))=
| 0 Nominace Nahlásit |
Dobře a vy?:-)
Tohle je vážně nejzbytečnější otázka,co jsem tu kdy viděl.
Nevím jestli se mám smát,nebo smutnit z představy vašeho psychického
stavu.
Jinak,Avatar je super film,moc se mi líbil.:-)
| 0 Nominace Nahlásit |
mohlo by být lépe. bohužel není.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
To je sice pravda,ze se rika : I am fine,Thanks,how are You ?,ale klidne jim
reknu,ze se zrovna nemam dobre,ci, ze se citim primo blbe.
Neni to vsak jejich pretvarka,kdyz stale rikaji,ze se maji fajn,spis neco jako
pozdrav.
|
0
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Díky, jako malé dítě když se mě vyhledáváním podařilo najít jméno hudby, jméno autora a dokonce stažení. http://rapidog.com/
Zdroj: http://rapidog.com/search/search.php?q=Isao+Tomita+-+Pictures+At+An+Exhibition+1975&s_type=0
|
0
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |