AVATAR666

Jak se máte??

no?jak?:?:?:?­:?:?:?:
Doplňuji:
ale jo de to

Nejlepší odpověď
BEAES

Jde to, taková pracovní sobota, byly už i lepší…tak pěkný víkend všem.

Další odpovědi
quentos

jde to, dík; je zvláštní, že vám Češi odpoví nesprávně – tj. podle svého „aktuálního“ stavu, zatímco ve skutečnosti je to myšleno jako forma pozdravu. Anglicky mluvící země odpovídá zásadně „Fine, thanks“ i kdyby nevím co; vzpomínám si na karikaturu v učebnici, kdy tázaný odpověděl „fine, thanks“, ač byl od hlavy až k patě v obvazech a o berlích ;{))=

panenka

dnes unaveně jinak se mám dobře a co ty?

HOMER

Dobře a vy?:-)
Tohle je vážně nejzbytečnější otázka,co jsem tu kdy viděl.
Nevím jestli se mám smát,nebo smutnit z představy vašeho psychického stavu.
Jinak,Avatar je super film,moc se mi líbil.:-)

Miroslavst

mohlo by být lépe. bohužel není.

SinceX

Jo pohoda, až na tyhle „zajímavé“ otázky..:)

Eloška

Jde to.

anonym

Klasický Den Blbec.

HerbiG

dobře :)

Michal

To je mi otázka…a jak je tu zmíněno angličan nejsem.

FOG

To je sice pravda,ze se rika : I am fine,Thanks,how are You ?,ale klidne jim reknu,ze se zrovna nemam dobre,ci, ze se citim primo blbe.
Neni to vsak jejich pretvarka,kdyz stale rikaji,ze se maji fajn,spis neco jako pozdrav.

anonym

Díky, jako malé dítě když se mě vyhledáváním podařilo najít jméno hudby, jméno autora a dokonce stažení. http://rapidog.com/

Zdroj: http://rapidog­.com/search/se­arch.php?q=Isa­o+Tomita+-+Pictures+At+An+Ex­hibition+1975&s_ty­pe=0

dagry

!!!!!!!!!!! ?????????????

lejla37

Super