iveta9

Jak se máte.

Dobrý den,ve škole jsme si daly soutěžní otázku jak se ukládají ve windows 7 programy typu trial a Shareware že po 30 dnech se už nedají používat,né že bychom chtěly krást programy/u všech programu se nechá nají alternativa free/ ale jde nám oto, jak je to udělané,ale z 23 žáku nikdo toto nedokázal vyřešit.Díky Iveta

Nejlepší odpověď
Drap

Děkuji za optání. Mám se dobře.

Další odpovědi
Alesh

Zpravidla si ten soft zapíše potřebné údaje do registrů, čili pokud víš, jak je správně smazat/zeditovat, pak máš vyhráno.