Avatar uživatele
Terry3003

Jak se mam změnit?

Chtěla bych se nějak změnit všichni mě považuji za male dětsko protože jsem nejmenší ze třídy k tomu ještě rodiče mě taky považuji na menší věk než mi je. Pomůžete mi jak se mam chovat aby už mě tak nepovažovali.
Doplňuji:
vám se to lehce řekne chovají se ke mě jako k miminu i spolužáci a všichni si o mě myslí že mi je 8 ale je mi 12 :(( říkají že patřím do školky a spolužáci si ze mě utahují. když o lichej týden končíme jako prvňáci tak mi říkají: aby si se mezi nimi nestratila, vůbec jsem tě mezi nimi neviděl, hrozně s nimi splýváš apod. jedny holky mi pořád říkají ahoj mimino, ty jsi naše miminko, pojď si sednout na mě miminko a mě tohrozně štve. místo aby mi říkali jménem říkají mi Prcku :((

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, anonym před 3318 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Víš jaká je to výhoda, když Tě považují za mladší ? Taky to mám od základky. Když jsem měla 21, tak mě nechtěli pustit na film od 18. Naštěstí mi vzhled mladší vydržel. Až budeš starší, tak to oceníš. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nighe

Vůbec nic si z toho nedělej-nejlepší je ignorovat je! Není nic špatného na tom, že si malá-každý je nějaký.Já jsem zase měla opačný problé.Byla jsem příliš vysoká (dokonce nejvyšší ze třídy, ani kluci nebyli tak vysocí jako já) a říkali mi eifelovko a tak různě.Nejdřív jsem z toho byla špatná,ale pak jsem si jich prostě přestala všímat a je to po nějakém čase přestalo bavit a oni mě nechali na pokoji.
Hlavní je co si myslíš o sobě ty sama.A neboj ty určitě taky jednou vyrosteš :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Co je malé, to je hezké, říká se 🙂Tak jim to taky řekni a nic si z těch řečí nedělej.
🙂
Během pár let povyrosteš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nehtěj být starší ,nežli jsi.Budeš vypadat dobře,až ti bude mnohem více než tvým spolužákům.
Buď jaká jsi.Někdo musí být nejmenší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nnn1

Zkus jim s mírností říct, že se ti to nelíbí. Někdo si to třeba vezme k srdci a přestane ti tak říkat. Někdy si člověk ani neuvědomuje, že to tomu druhému vadí.

V Bibli je zajímavá myšlenka: „Trpělivostí si i vůdce nakloníš; jemný jazyk i kosti rozdrtí.“ Neboli mírnou odpovědí je možné člověka tvrdého jako kost obměkčit.

Jiné řešení mě nenapadá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek