Terry3003

Jak se mam změnit?

Chtěla bych se nějak změnit všichni mě považuji za male dětsko protože jsem nejmenší ze třídy k tomu ještě rodiče mě taky považuji na menší věk než mi je. Pomůžete mi jak se mam chovat aby už mě tak nepovažovali.
Doplňuji:
vám se to lehce řekne chovají se ke mě jako k miminu i spolužáci a všichni si o mě myslí že mi je 8 ale je mi 12 :(( říkají že patřím do školky a spolužáci si ze mě utahují. když o lichej týden končíme jako prvňáci tak mi říkají: aby si se mezi nimi nestratila, vůbec jsem tě mezi nimi neviděl, hrozně s nimi splýváš apod. jedny holky mi pořád říkají ahoj mimino, ty jsi naše miminko, pojď si sednout na mě miminko a mě tohrozně štve. místo aby mi říkali jménem říkají mi Prcku :((

Nejlepší odpověď
marci1

Víš jaká je to výhoda, když Tě považují za mladší ? Taky to mám od základky. Když jsem měla 21, tak mě nechtěli pustit na film od 18. Naštěstí mi vzhled mladší vydržel. Až budeš starší, tak to oceníš. 🙂

Další odpovědi
nighe

Vůbec nic si z toho nedělej-nejlepší je ignorovat je! Není nic špatného na tom, že si malá-každý je nějaký.Já jsem zase měla opačný problé.Byla jsem příliš vysoká (dokonce nejvyšší ze třídy, ani kluci nebyli tak vysocí jako já) a říkali mi eifelovko a tak různě.Nejdřív jsem z toho byla špatná,ale pak jsem si jich prostě přestala všímat a je to po nějakém čase přestalo bavit a oni mě nechali na pokoji.
Hlavní je co si myslíš o sobě ty sama.A neboj ty určitě taky jednou vyrosteš :)

pusinka50

Co je malé, to je hezké, říká se 🙂Tak jim to taky řekni a nic si z těch řečí nedělej.
🙂
Během pár let povyrosteš

anonym

Nehtěj být starší ,nežli jsi.Budeš vypadat dobře,až ti bude mnohem více než tvým spolužákům.
Buď jaká jsi.Někdo musí být nejmenší.

nnn1

Zkus jim s mírností říct, že se ti to nelíbí. Někdo si to třeba vezme k srdci a přestane ti tak říkat. Někdy si člověk ani neuvědomuje, že to tomu druhému vadí.

V Bibli je zajímavá myšlenka: „Trpělivostí si i vůdce nakloníš; jemný jazyk i kosti rozdrtí.“ Neboli mírnou odpovědí je možné člověka tvrdého jako kost obměkčit.

Jiné řešení mě nenapadá.