RoxMarry

Jak se mám zlepšit v matice

Ahoj mám už hodně dlouhou dobu problémy z Matikou kdyby jste věděly jak se mám zlepšit v Matice tak prosím napište

Nejlepší odpověď
Kelt

Kdysi vyšla kniha, která se právě tímto problémem zabývá. Přesný název si nepamatuji, jsou tam Nepraktovy obrázky a charakterizuje čtyřkaře až jedničkáře. Ale je třeba začít u sebe.
Doplňuji:
Klidně mi pošli příklad, který chceš řešit a napiš mi , jak bys to řešil, mohu schválit, něco doporučit, upozornit na to, co děláš dobře a co ne. Hlavní je jednat.

Další odpovědi
Magix.cz

Jak píše Kelt, pošli příklad s Tvým řešením, mrknu na to. Rád pomůžu když budu vědět.
Doplňuji:
Někdy stačí jen naťuknou, aby člověk pochopil podstatu problému a to už je půlka úspěchu :)

Lamalam

Kromě matematiky by to chtělo zabrat i v češtině, že?

shooter

Učit se, učit se,učit se. To jsem tě asi nepotěšil což?

marci1

Nic jiného, než učit se Ti nepomůže. Zkus poprosit nějakého dobrého spolužáka, který je dobrý v matice, jestli by Ti nemohl s učivem pomoci. 🙂

Emefej

Sežeň si doučování.