Monie

Jak se mám zbavit odrůstající barvy na vlasech? Problém je, že už si opět barvit vlasy nechci.

Nejlepší odpověď
kropitko

A co přeliv, nebo barvící šampon, to se po nějaké době smyje, takže barva bude jednotná po celé hlavě. No a pak až odrosty dorostou, tak ostříhat.

Další odpovědi
hanulka11

nezbyde ,než to nechat odrůst

Damiana

Pokud nechceš chodit neesteticky strakatá, do té doby, než ti vlasy odrostou, doporučuji vlasy přece jen dobarvit – ale na stejný odstín, který ti odrůstá. Barevný přechod se ztratí a pak už jen hřívu necháš volně růst. Také můžeš nechat barvené konce ostříhat, účes se tak odlehčí a vlasy se celkově ozdraví.

Mersmerize

Skvělým řešením je podle mě henna – to je spíše maska na vlasy než barva, takže by problém s barvením (a ničením) vlasů být neměl – alespoň jestli si z tohoto důvodu nechcete barvit vlasy. Jinak samozřejmě je tu možnost použít přeliv, dejte si ale pozor na to, jaký použijete, např. palette na 24 umytí je v podstatě dlouhotrvající srovnatelný s barvou.