Jak se mám zbavit lupu?

Nezajímají mě na starší odkazy, jinak vůbec sem ani nepište.

Nejlepší odpověď
huxa

Můžeš ho někam zakopat, jestli se chceš i zbavit tíhy svědomí, rozdat ho potřebným.

Další odpovědi
Drap

Odevzdej ho na policii. Bude to bráno jako polehčující okolnost.

anonym

Jestli chceš udělat něco dobrého pro sebe, tak se neptej. Pokud pro ostatní, tak nedráždi potřebné podobnými dotazy.
Nejlépe uděláš, když lup odevzdáš PČR. Oni už s tím nějak naloží.
Nebo můžeš také zasponzorovat zcela anonymně nějakou politickou partaj.
Také můžeš dát základ na novou sbírku na „Zlatý podklad ČR“.

cochee

Když tě nezajímají starší odkazy, taxe vůbec neptej. Myslíš si snad, že mezitím byly vyvinuty nové metody, jak se lupu zbavit?

😁

kablik

můžeš ho taky rozdat mezi potřebný, tak to dělal kdysi Robin Hood