SSarahh

Jak se mám zachovat,abych mohla vídat své vnuky?

Matka brání ve styku s vnuky.
Doplňuji:
Mezi mnou a dcerou došlo k výměně názorů/ spíše všeobecné netýkali se výchovy,rozmaz­lování/,taky do toho zasáhl zeť aniž byl u toho,od té doby se mnou dcera nekomunikuje,a tím odmítá abych viděla vnučky,několikrát jsem se jí chtěla omluvit,ale i toto odmítá,ale nejvíce mě mrzí,že do toho zatahuje zetě a nejvíce vnučky,které jsou malé a nemůžou se nijak bránit.

Nejlepší odpověď
standa

Jednoznačně se MUSÍTE DOHODNOUT s rodiči jmenovaných vnuků. Jiná šance prakticky neexistuje.

Teorii jak tohoto dosáhnout bez dohody s rodiči není vůbec nutné rozebírat !

Další odpovědi
Michal

Jste-li v tísnivé situaci a nemůžeteli se dohodnout jako lidi,požádejte o pomoc Bílý kruh bezpečí nebo soud.Pokud zakazování nemá nějaký lidský rozměr:hýčkání dětí,přejídání,nebo nevhodná výchova.

Rhapsody

Dobrý den. Na tuto otázku je těžké odpovědět. Matce mojí ženy také zakazujeme vídat naši malou. Ale má to důvod. Okradla naši babičku i nás (o více než 70,000.-). Jaké jsou důvody u vás nevím. Možná jediným řešením je promluvit si o tom s vašimi mladými a zjistit proč to tak je. Pokud je to proto že nesouhlasí s vaším chováním tak ho budete muset přizpůsobit. Pokud proto že nesouhlasí se způsobem vaší výchovy je třeba se také přizpůsobit. Vše je o domluvě a kvůli vnukům budete třeba muset něco překousnout. Přeju hodně štěstí

Jakub

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět.Možná, že odpověď naleznete v knize „Proč muži lžou a ženy pláčou“ od autorů Allana a Barbary Paseových.