Pavel16

Jak se mám zachovat?

Když mi někdo,skoro stejně starý jako jsem já,uráží za zády mou rodinu?Přetrpěl bych to,ale když se na mě ptá mého kamaráda a říká to i jemu…Prostě mi to nedokáže říct do očí,že s námi má problém…je to prostě zbabělec,nevím jak se mám zachovat,trápí mě svědomí že jsem se nijak nezastal…Mám si na něj někde počkat a regulérně ho proplesknout?Nechci zde zmiňovat podrobnosti na co naráží,ale opravdu to není to nic slušného…

Nejlepší odpověď
anonym

Ptáš se, jak se máš zachovat? Jako chlap. Chlapské není starat se o drby. Pokud něco namluvil kamarádovi, tak seber kamaráda a běžte za tím „zpravodajcem“. Chtěj po něm vědět z očí do očí, co má s tebou za problém. Pokud se ti to nebude líbit nebo pokud nebude schopný ti odpovědět, tak ho klidně propleskni a klidně se s ním „za čest rodiny“ poper.(brát doslova to nemusíš)
Nevím kolik máš roků, ale řekla bych, že moc ne. Nebylo by dospělejší se povznést nad nějaké hloupé drby i zaručené informace „kamaráda“ a uzavřít to tím, že chudák je jenom chudák a chudákem zůstane?
Když tohle párkrát utrousíš na adresu toho provinilce, tak bude mít z ostudy kabát on.

Další odpovědi
zjentek

no a zase kdyby o vás nemluvil, tak by nezáviděl a to je taky nuda ..já bych jel po jeho mámě! Extrémně, až do aktu ..takhle z něj naděláš regulérní karboše, až to praskne ,)