Rouny

Jak se mám za večer naučit 20 stránek?

Nejlepší odpověď
dubraro

20 stránek ?? Brnkačka. V práci jako konzultant musíš zvládnout za večer a noc 200 stránek a ráno vypadat před zákazníkem, že tomu rozumíš lépe než on.

Další odpovědi
yuko

Vypni pocitac, mobil, televizi, radio a zacni se ucit. Co Ti v tom brani?

JájsemRaibek

Zde návod jak na to:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ltMuIMUP­xn8

Tw!st

za takových 5 hodin se dá zvládnout hodně věcí, jen si napřed urči co jsou priority které jsou důležité, těm věnuj nejvíc času aby si se zbytečně nezdržovala něčím, co není tak důležité.

xxx3

hlavně co nejdřív začít ;) a také záleží na tom, co na těch stránkách je (přístup k matematice a literatuře nemůže být stejný), a také na tom, jestli už něco z toho znáš, nebo je to něco zcela nového.

Kelt

Neuvádíš čeho – matematika, chemie, příklady, nebo cizí jazyk? Dále naučit tak, abych to pochopil, nebo naučit nazpaměť? A nech vše ostatní a motivuj se, že když se to nenaučíš , tak máš nízké IQ nebo něco podobného, ale za naučení dostaneš odměnu.