Kelt

Jak se mám vyznat v této symbolice? Kdo mi to vysvětlí?

Co znamená toto _ (; D; D; ). ? Je mnoho slov, která začínají na d. Pokud je to vulgární, tak mi to dejte do pošty. Děkuji.

Nejlepší odpověď
zjentek

Hmm… no tak já mám taky dotaz, když už… Co znamená :DD v odpovědi NoFeara? Mám chápat jako vychestanýho smajla + jedno velký déčko? (;

(; D; D; – zkus si tyto horizontálně ložený xichty obrátit do vertikální polohy a uvidíš, že se všichni tři SMĚJÍ! (; D; D; …Jde o otevřený tlamajzny, ne každý má decentní úsměv ve tvaru rohlíku nahoru, venkoncem na to není žádnej předpis. Už jsi viděl smát se mladýho Klause? D; D; D;

Další odpovědi
NoFear

Podle mě to neznamená nic. Pokud tam nemáš za sebou napsáno několik smajlíku (a některé špatně). :D ;) :) ;D (:
Jinak v tom nic nevidím, nic, co znám.

Sprosté jsou tyhle:
(.)(.)
(_).(_)
8====D
Ale nebudu psát, co znamenají (snad na to podle obrazotvornosti a dedukce odvodíš). :DD

Kepler

Je to náhrada za smajlík „úsměv“, podobně jako 🙂, nebo 🙂. Naopak smutek, zklamání je ☹, zjentkem používaný špatně jako „úsměv“. Promiň zjentku. Už dlouho si myslím, že by ty smajlíky by zde měly být zavedeny. Třeba už jenom kvůli nedorozumění, pokud někdo něco myslí jen ve srandě. Ty klávesové protézy stojí za prd.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

zjentek, to je extrémně vychechtaný smajlík. Čím víc „D,“ tím víc se směje. ;)

Mc Merkurion

@Kepler: ale smajlíci už tu jsou: 😀😎🤗🌈🌝🐶🐷🐆🍊🌰🍒

NoFear

Jsou, ale když sem člověk nechodí přes mobil… Tak je leda možné je kopírovat odsud:
https://cs.pi­liapp.com/face­book-symbols/ A omu by se do toho pořád chtělo, že..?

zjentek

Keplere… Já bych dedukce o tom co je a není špatně neřešil, bo jeden sám NIKDY NEVÍ! (;